-
Відкриті торги
-
КЕП
Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7
234 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
92730098c4324d2cb04831cf69fa8940
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-004296-a-b1
Замовник:
відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136324
-
Контактна особа:
Твердовська Елеонора Едуардівна +380615338513 shupik39@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, вулиця Університетська (Ульянових) будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВКФ "НІКС-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41635753
-
Контактна особа:
Федчишин Павло +380675606629 INFO@NIKS-M.COM https://niks-m.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Робоча буд. 18 офіс 85,
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
498
Дата підписання:
01.10.2020 00:00
Період дії договору:
01.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
234 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 150.00 UAH)
Оплачено:
234 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 150.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2020
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Бердянськ, вул. Північна, буд. 13
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8e8bf608b2534fa0a7f564d5ded58dfb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано