• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7

Головний розпорядник коштів: Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Місцезнаходження – 71100, Запорізька обл.., м . Бердянськ, вул..Університетська,33 Мова, якою повинна бути складена тендерна пропозиція є – українська

Завершена

307 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 535.00 UAH
Період уточнення: 25.08.2020 13:51 - 31.08.2020 13:55
Відповідь надана

Тендерна документація

Номер: fbb741d8f85e4ccfa50521d55085b4ba
Дата опублікування: 28.08.2020 10:42
Опис: Добрий день! Підкажіть будь-ласка стосовно дверей. Вам потрібні металопластикові двері повність чи зі склопакетом?
Відповідь: Металопластикові двері повністю
Дата відповіді: 28.08.2020 12:55
Відповідь надана

Кваліфікаційні вимоги

Номер: 6d74b80208c2423ab5545fadaafa27bc
Дата опублікування: 27.08.2020 12:54
Опис: Добрий день! У довідці про виконання аналогічних договорів, ви просите зазначити - обсяги (кількість) виконання послуг. Підкажіть будь-ласка, що саме розуміється під обсягом виконаних послуг? Необхідно зазначити загальну площу робіт, чи загальну варість виконаних робіт, тощо?
Відповідь: Загальна вартість послуг згідно укладеного договору
Дата відповіді: 27.08.2020 14:20
Відповідь надана

Порог

Номер: 09c5a70eeec14ce285a482fdf5290694
Дата опублікування: 26.08.2020 15:52
Опис: Добрый день! Нужен ли алюминиевый порог? Спасибо!
Відповідь: Перелік робіт зазначено у Додатку 4 Тендерної документації
Дата відповіді: 27.08.2020 14:23
Відповідь надана

Подоконники и отливы

Номер: 5c111d5380a34edf9a1187fc73c584e4
Дата опублікування: 26.08.2020 15:52
Опис: Добрый день! Какой ширины должны быть отливы и подоконники ? Спасибо!
Відповідь: В Додатку 4 зазначені: ширина підвиконника 450 мм, ширина відливу 200 мм
Дата відповіді: 27.08.2020 10:19
Відповідь надана

Дверь

Номер: a64c808a2d394472bc1f1694707c70c0
Дата опублікування: 26.08.2020 15:51
Опис: Добрый день! Сколько камер должно быть в профиле(пластиковая часть двери)? Спасибо!
Відповідь: Три камери
Дата відповіді: 27.08.2020 10:15
Відповідь надана

Стеклопакет

Номер: 622136109dbe43ecb2b0fb2331c2784e
Дата опублікування: 26.08.2020 15:50
Опис: Добрый день! Сколько камер должно быть в стеклопакетах? Спасибо!
Відповідь: Склопакет двокамерний з енергозберігаючим склом
Дата відповіді: 27.08.2020 10:10
Відповідь надана

Размеры (2)

Номер: b16c07fd23a040caacc8a8914e5d473c
Дата опублікування: 26.08.2020 15:49
Опис: В Додаток 4 Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7» - НЕ УКАЗАНО: высота, ширина, открытие в лево-право, глухие окна, мос. сетка ? - Прошу предоставить данную информацию! Спасибо !
Відповідь: Вікна без фрамуги. Висота створки - 1750 мм Вікно 2500х1750: три створки ліва та права глухі - ширина 850 мм, середня (відкриття зліва направо та на провітрювання) - ширина 800 мм Вікно 1200 х 1750: дві створки шириною по 600 мм, ліва глуха, права відкриття зліва направо та на провітрювання Маскітна сітка повинна бути в наявності
Дата відповіді: 27.08.2020 10:31
Відповідь надана

Размеры

Номер: 3fc07e1c69db45178fd50f2741cd253e
Дата опублікування: 26.08.2020 14:17
Опис: Добрый день! Предоставьте или напишите размеры окно (дверей) и их конфигурацию ( пример: отлив, м/с, подоконник и тд.) Спасибо !
Відповідь: Додаток 4 Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7»
Дата відповіді: 26.08.2020 15:04