-
Відкриті торги
-
КЕП
Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7
Оголошено тендер
307 000.00
UAH
Номер:
0f7fed000c944de39fc2cc72923c3f6a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-25-001278-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136324
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, вулиця Університетська (Ульянових) будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136324
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, вулиця Університетська (Ульянових) будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
307 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7
Примітки:
Головний розпорядник коштів: Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Місцезнаходження – 71100, Запорізька обл.., м . Бердянськ, вул..Університетська,33
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.08.2020 13:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Столярні та теслярські роботи (заміна вікон та дверей на металопластикові ЦДЮТ), ДК 021:2015 – 45420000-7
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума307 000.00 UAH