• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» ( Послуги з модернізації, технічного обслуговування та консервації мапінг системи та караоке системи)

Згідно технічного завдання

Завершена

320 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер: a8132d403ca04427a2a569b1254a6fb5
Внутрішній номер закупівлі: 5995712
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-20-001588-c   
Замовник: Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
Контактна особа: Олександр Потапов Олександрович 380474436319 peo_sofievka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 600.00 UAH
Період уточнення: 20.08.2020 11:15 - 28.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2020 11:15 - 07.09.2020 00:00
Аукціон: 07.09.2020 11:30 - 07.09.2020 11:51
Період кваліфікації: 07.09.2020 11:51 - 08.09.2020 10:55
Період завантаження договору: 08.09.2020 10:55 - 28.09.2020 10:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» ( Послуги з модернізації, технічного обслуговування та консервації мапінг системи та караоке системи)
Код ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Жмака Сергiй Володимирович

Оскарження: 08.09.2020 10:55 - 19.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 260 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
260 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2020 10:55
Документи 32
Скарги 0
ФОП "УСТИМЕНКО ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА"
Початкова пропозиція 320 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
320 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 8e4372aea1384e1d8a3f459126b38f83
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-20-001588-c-c1
Постачальник: Жмака Сергiй Володимирович
Номер договору: 635/9
Сума договору: 260 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 24.09.2020 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
д 635 мапінг.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
доп угода 1 Жмака.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
доп угода 2 жмака.PDF
p7s
sign.p7s