-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» ( Послуги з модернізації, технічного обслуговування та консервації мапінг системи та караоке системи)
Оголошено тендер
320 000.00
UAH
Номер:
cfe4c3304d3747d98cdd02159a9aba68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-20-001312-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03534653
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» ( Послуги з модернізації, технічного обслуговування та консервації мапінг системи та караоке системи)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.08.2020 11:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗа рахунок коштів Державного Бюджету України
Сума32 000.00 UAH