• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» ( Послуги з модернізації, технічного обслуговування та консервації мапінг системи та караоке системи)

260 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 8e4372aea1384e1d8a3f459126b38f83
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-20-001588-c-c1
Замовник: Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України
Постачальник: Жмака Сергiй Володимирович
Класифікатор ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 635/9
Дата підписання: 24.09.2020 00:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 260 800.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» ( Послуги з модернізації, технічного обслуговування та консервації мапінг системи та караоке системи)
Код ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.12.2020
Місце постачання 20300, Україна, Черкаська область, Умань, Київська, 12-а На карті

Внесені зміни

    Номер: 3d9b1186a96e4fde8e23d7b2fa06b98e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони погодили змінити реквізити Сторін
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 30.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
доп угода 1 Жмака.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: ef5646aef30b44a89c42bff35738148b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Річний план асигнувань на 2021 рік становить 260800,00 грн
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано