-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021: 2015 – 50340000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання» ( Послуги з модернізації, технічного обслуговування та консервації мапінг системи та караоке системи)
Тендер Prozorro UA-2020-08-20-001588-c
Згідно технічного завдання
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2020 11:15 - 28.08.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим