-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент - 1 комплект. (ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин).(Джерело фінансування - кошти Резервного фонду, згідно Розпорядження КМУ від 2 липня 2020 р. № 811-р "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року").
Тендер Prozorro UA-2020-07-31-006828-c
Завершена
995 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 975.00 UAH
Номер:
8d8bdb7abd6d4484a58dd49d569c6b3d
Внутрішній номер закупівлі:
5778330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-31-006828-c
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20442705
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Набережна Слов'янська, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Пуглик +380505235965 bulak@meteo.gov.ua http://gmc.uzhgorod.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
995 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 975.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2020 21:42 - 06.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2020 21:42 - 16.08.2020 17:00
Аукціон:
17.08.2020 12:29 - 17.08.2020 12:50
Період кваліфікації:
17.08.2020 12:50 - 18.08.2020 22:07
Період завантаження договору:
18.08.2020 22:07 - 07.09.2020 22:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару буде здійснюватися лише по факту його поставки, шляхом переказу 100 % коштів вартості Товару Покупцем на рахунок Продавця протягом 5 (Пяти) банківських днів з дня отримання Товару Покупцем і підписання Сторонами відповідних документів про приймання-передачу Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент - 1 комплект
Кількість
1 комплект
Період постачання
28.08.2020 - 02.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "БАНКОМЗВ'ЯЗОК"
Оскарження: 18.08.2020 22:07 - 29.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19353391
-
Контактна особа:
Курган Микола Ігорович +380444960096 public@bkc.com.ua https://www.bkc.com.ua/
-
Адреса:
09025, Україна, Київська область, Безпечна, вул. Ордаша, 19
Оскарження: 18.08.2020 22:07 - 29.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
994 290.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
994 290.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2020 22:07
Документи
50
Скарги
0
ПрАТ "АКЦІОНЕРНА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "СИСТЕМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31776858
-
Контактна особа:
Катерина Єсипенко +380936764404 ltrade.geo@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ.КУТУЗОВА, будинок 18/7
Початкова пропозиція
995 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
995 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
fdab64d0baa84708b8cb9b5beafc8880
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-31-006828-c-a1
Постачальник:
АТ "БАНКОМЗВ'ЯЗОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19353391
-
Контактна особа:
Курган Микола Ігорович +380444960096 public@bkc.com.ua https://www.bkc.com.ua/
-
Адреса:
09025, Україна, Київська область, Безпечна, вул. Ордаша, 19
Номер договору:
31-08/2020
Сума договору:
994 290.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
828 575.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.09.2020 14:00
Статус:
Виконаний