-
Відкриті торги
-
КЕП
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент - 1 комплект. (ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин).(Джерело фінансування - кошти Резервного фонду, згідно Розпорядження КМУ від 2 липня 2020 р. № 811-р "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року").
Оголошено тендер
995 000.00
UAH
Номер:
0abf98854bca4742b9cffd79aa527b3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-31-002614-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20442705
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Набережна Слов'янська, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20442705
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Набережна Слов'янська, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
995 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент - 1 комплект. (ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин).(Джерело фінансування - кошти Резервного фонду, згідно Розпорядження КМУ від 2 липня 2020 р. № 811-р "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року").
Примітки:
Річний план закупівель на 2020 рік.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.07.2020 13:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Резервного фонду, згідно Розпорядження КМУ
від 2 липня 2020 р. № 811-р "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року"
Сума980 000.00 UAH