-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент - 1 комплект. (ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин).(Джерело фінансування - кошти Резервного фонду, згідно Розпорядження КМУ від 2 липня 2020 р. № 811-р "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року").
Тендер Prozorro UA-2020-07-31-006828-c
Завершена
995 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 975.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2020 21:42 - 06.08.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим