-
Відкриті торги
-
КЕП
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент - 1 комплект. (ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин).(Джерело фінансування - кошти Резервного фонду, згідно Розпорядження КМУ від 2 липня 2020 р. № 811-р "Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року").
994 290.00
UAH з ПДВ
Номер:
fdab64d0baa84708b8cb9b5beafc8880
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-31-006828-c-a1
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20442705
-
Контактна особа:
Роман Пуглик +380505235965 bulak@meteo.gov.ua http://gmc.uzhgorod.ua/
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Набережна Слов'янська, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
АТ "БАНКОМЗВ'ЯЗОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19353391
-
Контактна особа:
Курган Микола Ігорович +380444960096 public@bkc.com.ua https://www.bkc.com.ua/
-
Адреса:
09025, Україна, Київська область, Безпечна, вул. Ордаша, 19
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Номер договору:
31-08/2020
Дата підписання:
01.09.2020 14:00
Період дії договору:
01.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
994 290.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 165 715.00 UAH)
Оплачено:
994 290.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 165 715.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акустичний доплерівський профілограф швидкості течії типу RiverRay ADCP (600VBR) або еквівалент - 1 комплект
Кількість
1 комплект
Період постачання
28.08.2020 - 02.11.2020
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Закарпатський обласний ЦГМ
IBAN:UA898201720343100003000015985
ПАТ "БАНКОМ ЗВ"ЯЗОК"
IBAN:UA073805260000002600900126414
Сума
994290.00 UAH
Статус
Оплачений
28.10.2020 15:31
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8c6e4f61937d481e83b9ab567f751dfb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна банківських реквізитів Продавця.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.10.2020 11:00
Статус:
Опубліковано