-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (дрова паливні твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2020-07-31-002313-c
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
79f69f1b70324fc6a50c8699d1064529
Внутрішній номер закупівлі:
5771788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-31-002313-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Засульської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 glavbyx9995@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2020 11:35 - 07.08.2020 11:29
Період прийому пропозицій:
31.07.2020 11:35 - 17.08.2020 11:29
Аукціон:
18.08.2020 11:32 - 18.08.2020 11:59
Період кваліфікації:
18.08.2020 11:59 - 09.09.2020 09:06
Період завантаження договору:
09.09.2020 09:06 - 29.09.2020 09:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (дрова паливні твердих порід)
Кількість
200 метри кубічні
Період постачання
31.08.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПАВЛІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Оскарження: 09.09.2020 09:06 - 20.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2663603692
-
Контактна особа:
Павліченко Олександр 380997732976 SAHAPAV1972@UKR.NET
-
Адреса:
Україна
Оскарження: 09.09.2020 09:06 - 20.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
188 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.09.2020 09:06
Документи
43
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КЛИМЕНКО ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3169716718
-
Контактна особа:
Клименко Евгеній 380501918037 MEGA_EVGENKL@UKR.NET
-
Адреса:
Україна
Початкова пропозиція
200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
148 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ГОРДІЄНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2753013835
-
Контактна особа:
Андрій +380664680800 dodaduda@ukr.net
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, Олександрівська, 150
Початкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
153 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
dcfe4f1be83a4c13aab38c4260daba79
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-31-002313-c-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПАВЛІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2663603692
-
Контактна особа:
Павліченко Олександр 380997732976 SAHAPAV1972@UKR.NET
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
82
Сума договору:
140 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
116 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
23.09.2020 10:20
Статус:
Виконаний