-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (дрова паливні твердих порід)
140 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dcfe4f1be83a4c13aab38c4260daba79
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-31-002313-c-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Засульської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 glavbyx9995@gmail.com
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПАВЛІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2663603692
-
Контактна особа:
Павліченко Олександр 380997732976 SAHAPAV1972@UKR.NET
-
Адреса:
Україна
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
82
Дата підписання:
23.09.2020 10:20
Період дії договору:
23.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
140 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 333.33 UAH)
Оплачено:
140 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (дрова паливні твердих порід)
Кількість
200 метри кубічні
Період постачання
31.08.2020 - 31.12.2020
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КП "Центр ПМСД" Засульської СР
IBAN:UA988201720344380001000099719
ФОП Павлiченко О.М.
IBAN:UA503314010000026003054629934
Сума
67200.00 UAH
Статус
Оплачений
24.12.2020 14:55
Док-ти
1
КП "Центр ПМСД" Засульської СР
IBAN:UA988201720344380001000099719
ФОП Павлiченко О.М.
IBAN:UA503314010000026003054629934
Сума
67200.00 UAH
Статус
Оплачений
22.12.2020 13:21
Док-ти
1
КП "Центр ПМСД" Засульської СР
IBAN:UA988201720344380001000099719
ФОП Павлiченко О.М.
IBAN:UA503314010000026003054629934
Сума
5600.00 UAH
Статус
Оплачений
06.11.2020 11:16
Док-ти
1