-
Відкриті торги
-
КЕП
Покупка дров паливних твердих порід
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
aec1f5464465439cbcd8c42f936b14f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-31-001701-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Засульської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Засульської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Покупка дров паливних твердих порід
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.07.2020 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH