-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (дрова паливні твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2020-07-31-002313-c
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
6c0b2ec5e1664ce596dec456a6b1def8
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-11-13-000024
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
13.11.2020 00:00
Період моніторингу:
13.11.2020 13:53 - 05.12.2020 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО – СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО – СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
13.11.2020 № 61
Полтава
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу від 25.08.2016 № 2,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Ірина САЛОГУБ
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області
від 13.11.2020 № 61
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу
4.UA-2020-07-31-002313-c, 31.07.2020 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник Ірина САЛОГУБ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності оголошення про проведення процедури закупівлі вимогам Закону встановлено порушення пункту 8 частини другої статті 21 Закону.
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації замовника, затвердженої протокольним рішенням уповноваженої особи замовника від 31.07.2020 № 21 вимогам Закону встановлено порушення абзацу 1 частини третьої та пункту 11 частини другої статті 22 Закону.
За результатами аналізу питань річного плану закупівель замовника на 2020 рік; змін до тендерної документації, затверджених протокольним рішенням уповноваженої особи замовника від 05.08.2020 № 23; тендерної пропозиції учасника ФОП Павліченко Олександра Миколайовича; протоколу про прийняття рішення уповноваженої особи замовника, щодо розгляду тендерних пропозицій від 09.09.2020 №25; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; договору від 23.09.2020 № 82 на суму 140000,00 грн. з ПДВ, укладеного між замовником та ФОП Павліченко Олександром Миколайовичем; інформації про платежі за договором - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому Законом порядку, зокрема шляхом вжиття заходів не допущення їх в подальшому, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 04 грудня 2020 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності оголошення про проведення відкритих торгів вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон); відповідності тендерної документації вимогам Закону; розгляду тендерних пропозицій; своєчасності укладання договору та його оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Засульської сільської ради (далі – замовник) на 2020 рік; тендерну документацію замовника, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи замовника від 31.07.2020 № 21; зміни до тендерної документації, затверджені протокольним рішенням уповноваженої особи замовника від 05.08.2020 № 23; тендерну пропозицію учасника ФОП Павліченко Олександра Миколайовича; протокол про прийняття рішення уповноваженої особи замовника щодо розгляду тендерних пропозицій від 09.09.2020 №25; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; договір від 23.09.2020 № 82 на суму 140000,00 грн. з ПДВ, укладений між замовником та ФОП Павліченко Олександром Миколайовичем; інформацію про платежі за договором.
Моніторингом питання відповідності оголошення про проведення відкритих торгів вимогам Закону встановлено, що на порушення вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону опубліковане оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформації про мову, якою мають готуватися тендерні пропозиції.
Моніторингом питання відповідності тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення абзацу 1 частини третьої статті 22 Закону в частині наявності інформації, яка не передбачена законодавством.
Так, замовником у тендерній документації (пункт 1 розділу 2 тендерної документації) вказано: «у разі не своєчасного надання або ненадання замовником роз'яснень щодо змісту тендерної документації строк подання тендерних пропозицій автоматично продовжується електронною системою не менш, як на сім днів», що не відповідає нормам абзаців 3-4 частини другої статті 24 Закону. Крім того, у тендерній документації (абзац 2 пункту 2 розділу II тендерної документації) вказано «…Положення тендерної документації, до яких уносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації.».
Необхідно вказати, що нормами абзацу 2 частини другої статті 24 Закону передбачено «Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації . Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться».
Отже, замовник передбачив інформацію про внесення змін до тендерної документації не у відповідності до норм абзацу 2 частини другої статті 24 Закону.
Окрім зазначеного встановлено, що замовником в тендерній документації (абзаці 1 пункту 4 розділу III тендерної документації) вказано: «Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів (з дати розкриття тендерних пропозицій).».
Згідно з нормами пункту 11 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію щодо строку дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Вказане свідчить, що Законом передбачено відлік строку дії тендерної пропозиції учасника із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Таким чином, замовник не передбачив у тендерній документації, що відлік строку дії тендерної пропозиції починається із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, що не відповідає пункту 11 частини другої статті 22 Закону.
Також замовником у абзаці 2 пункту 2 розділі III тендерної документації здійснено посилання на Указ Президента України від 17.10.2016р. №467/2016 «Про рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», який втратив чинність на підставі Указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 15.05.2017 № 133/2017.
Окремо слід вказати, що в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель замовник відміняє торги, на що вказують норми пункту 2 частини першої статті 32 Закону, що не забезпечено замовником станом на дату завершення моніторингу.
Період усунення порушень:
08.12.2020 16:20 - 23.12.2020 00:00
Дата публікації висновку:
08.12.2020 16:20
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Уповноважено особа ознайомилася з виявленими порушеннями у тендерній документації на закупівлю ДК 021:2015-03410000-7 "Деревина" (дрова паливні твердих порід" та затвердила Протокол №26 від 11.12.2020р. у якому внесла зміни до тендерної документації. При наступних закупівлях буде використовуватися тендерна документація зі змінами, яка відповідає законодавству України.
Дата публікації звіту:
11.12.2020 13:45