-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень Адміністративної будівлі з вбиральнею інв. № 10131026 за адресою Київська обл., Вишгородський р-н, Новосілківська с/рада, урочище "Плитила"2
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-001281-a
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва"
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
3c263e48367a4807b1712b3046a91f46
Внутрішній номер закупівлі:
5762570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-30-001281-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексієнко Андрій Миколайович 253-43-58 OL.ANDRII@UKR.NET http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 13:52 - 05.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2020 13:52 - 15.08.2020 10:00
Аукціон:
17.08.2020 12:49 - 17.08.2020 13:40
Період кваліфікації:
17.08.2020 13:40 - 21.08.2020 11:34
Період завантаження договору:
21.08.2020 11:34 - 10.09.2020 11:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис5.1. Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту наданих послуг (виконаних робіт), при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний Об’єкт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини приміщень Адміністративної будівлі з вбиральнею інв. № 10131026 за адресою Київська обл., Вишгородський р-н, Новосілківська с/рада, урочище "Плитила"2
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "БУДСЕРВІС"
Оскарження: 21.08.2020 11:34 - 01.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31486546
-
Контактна особа:
Олександр Чоботюк +380504697389 a.chobotiuk@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ будинок 7/9 ПОВЕРХ №6
Оскарження: 21.08.2020 11:34 - 01.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
249 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2020 11:34
Документи
77
Скарги
0
Приватне підприємство "ТЕХНО АРК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35909988
-
Контактна особа:
Корнєєв Михайло 380973936487, 380973936487 mkorneevm@gmail.com
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, Київ, Академіка Заболотного, 150-Г, офіс 6
Початкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Приватне підприємство "Будремкомплект"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34427153
-
Контактна особа:
Корбут Віталій Миколайович 090956300221, 380442437578, kbs2004@ukr.net
-
Адреса:
04077, Україна, Київська область, Київ, Дніпроводська, 1-А
Початкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
ПРИВАТНА ВИРОБНИЧА ФІРМА " ГРАНІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24541574
-
Контактна особа:
Драганов Василь Георгійович +380987577938 pvf_granit@ukr.net
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутине, Одеська обл., Тарутинський р-н, селище міського типу Тарутине, ВУЛ. ДЗЕРЖИНСЬКОГО, будинок 158
Початкова пропозиція
299 662.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
66
Скарги
0
ТОВ Інтер КО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41041106
-
Контактна особа:
КРУТІК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380979657771 inter.ko2016@gmail.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА , будинок 4-Б
Початкова пропозиція
277 777.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
277 777.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
74
Скарги
0
ТОВ РT БУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
41744665
-
Контактна особа:
Торський Тарас Васильович +380961360990 rd.bud@i.ua
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, Золочів, вул.Паркова, 52
Початкова пропозиція
288 316.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
288 316.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ПП ЕЛЕМЕНТ-2018
×
-
Код ЄДРПОУ:
42169627
-
Контактна особа:
Попова Олена Василівна +380505462168 popovaa16@ukr.net
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Тарутине, вул. Квіткова,158
Початкова пропозиція
299 550.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 550.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
63
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed7ec01d31e3484a87eae2266d47b532
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-30-001281-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "БУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31486546
-
Контактна особа:
Олександр Чоботюк +380504697389 a.chobotiuk@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ будинок 7/9 ПОВЕРХ №6
Номер договору:
175/08/09
Сума договору:
249 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
207 916.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
08.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний