-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень Адміністративної будівлі з вбиральнею інв. № 10131026 за адресою Київська обл., Вишгородський р-н, Новосілківська с/рада, урочище "Плитила"2
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-001281-a
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва"
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 13:52 - 05.08.2020 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим