-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень Адміністративної будівлі з вбиральнею інв. № 10131026 за адресою Київська обл., Вишгородський р-н, Новосілківська с/рада, урочище "Плитила"2
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
973e73d3b28f467ca034a0e61b80866a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-29-002046-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини приміщень Адміністративної будівлі з вбиральнею інв. № 10131026 за адресою Київська обл., Вишгородський р-н, Новосілківська с/рада, урочище "Плитила"2
Примітки:
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.07.2020 13:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКЕКВ 2240
Сума300 000.00 UAH