-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень Адміністративної будівлі з вбиральнею інв. № 10131026 за адресою Київська обл., Вишгородський р-н, Новосілківська с/рада, урочище "Плитила"2
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва"
249 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
ed7ec01d31e3484a87eae2266d47b532
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-30-001281-a-b1
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Контактна особа:
Олексієнко Андрій Миколайович 253-43-58 OL.ANDRII@UKR.NET http://spacecenter.gov.ua/
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "БУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31486546
-
Контактна особа:
Олександр Чоботюк +380504697389 a.chobotiuk@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ будинок 7/9 ПОВЕРХ №6
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва"
Номер договору:
175/08/09
Дата підписання:
08.09.2020 00:00
Період дії договору:
08.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
249 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 583.33 UAH)
Оплачено:
249 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 583.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини приміщень Адміністративної будівлі з вбиральнею інв. № 10131026 за адресою Київська обл., Вишгородський р-н, Новосілківська с/рада, урочище "Плитила"2
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2020