-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ДК021-2015: 33190000-8 (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 13209 Помпа для ентерального харчування
Тендер Prozorro UA-2020-07-29-006452-c
Завершена
48 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 244.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 244.50 UAH
Номер:
197979ccaa70498ab35d985bfbd28a31
Внутрішній номер закупівлі:
5751241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-29-006452-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992943
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Бабєоглу +380974980894 babeoglu22@rambler.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
244.50 UAH
Період уточнення:
29.07.2020 15:02 - 04.08.2020 14:46
Період прийому пропозицій:
29.07.2020 15:02 - 14.08.2020 14:46
Аукціон:
17.08.2020 14:52 - 17.08.2020 15:13
Період кваліфікації:
17.08.2020 15:13 - 20.08.2020 10:51
Період завантаження договору:
20.08.2020 10:51 - 09.09.2020 10:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях21 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос для зондового харчування
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РАДОШЕВСЬКА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Оскарження: 20.08.2020 10:51 - 31.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2552915564
-
Контактна особа:
Радошевська Ганна +380500791130 HORISCHEVSKAA@I.UA
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01028, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 16
Оскарження: 20.08.2020 10:51 - 31.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
48 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2020 10:51
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "Лаверна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30931626
-
Контактна особа:
Олена Оринянська +380442380230,+380442380231 lavernazakypki@ukr.net
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА НАУМОВА, будинок 23-Б
Початкова пропозиція
48 889.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 889.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
6901a8affb424a68b432943ebe4d209a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-29-006452-c-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РАДОШЕВСЬКА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2552915564
-
Контактна особа:
Радошевська Ганна +380500791130 HORISCHEVSKAA@I.UA
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01028, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 16
Номер договору:
67
Сума договору:
48 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.09.2020 11:56
Статус:
Виконаний