-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ДК021-2015: 33190000-8 (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 13209 Помпа для ентерального харчування
Тендер Prozorro UA-2020-07-29-006452-c
Завершена
48 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 244.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 244.50 UAH
Період уточнення:
29.07.2020 15:02 - 04.08.2020 14:46
Звернень немає. Звернення не може бути заданим