• Відкриті торги
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ДК021-2015: 33190000-8 (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 13209 Помпа для ентерального харчування

Оголошено тендер

48 900.00 UAH
Номер: 1a8f4c8389364f01885bb7503bd4161e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-29-004264-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 48 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ДК021-2015: 33190000-8 (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 13209 Помпа для ентерального харчування
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 29.07.2020 14:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума48 900.00 UAH