-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ДК021-2015: 33190000-8 (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 13209 Помпа для ентерального харчування
48 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
6901a8affb424a68b432943ebe4d209a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-29-006452-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992943
-
Контактна особа:
Людмила Бабєоглу +380974980894 babeoglu22@rambler.ru
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РАДОШЕВСЬКА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2552915564
-
Контактна особа:
Радошевська Ганна +380500791130 HORISCHEVSKAA@I.UA
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01028, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 16
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
67
Дата підписання:
01.09.2020 11:56
Період дії договору:
01.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
48 850.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
48 850.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос для зондового харчування
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020