-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
комплекти шкільних меблів
Тендер Prozorro UA-2020-07-29-000437-a
категорія: орган державної влади. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
331 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Номер:
8ff0605d98cf4d18aad4b6d489d5f0f9
Внутрішній номер закупівлі:
5744452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-29-000437-a
Замовник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365723154 osvitakost@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
331 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 700.00 UAH
Період уточнення:
29.07.2020 10:31 - 04.08.2020 10:35
Період прийому пропозицій:
29.07.2020 10:31 - 14.08.2020 10:35
Аукціон:
17.08.2020 15:17 - 17.08.2020 15:44
Період кваліфікації:
17.08.2020 15:44 - 28.08.2020 16:29
Період завантаження договору:
28.08.2020 16:29 - 17.09.2020 16:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПідписання видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комплекти шкільних меблів
Кількість
221 комплект
Період постачання
до 01.10.2020
Місце постачання
35000, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, Загальноосвітні навчальні заклади
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Камінська Катерина Олегівна
Оскарження: 25.08.2020 11:44 - 05.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3194813389
-
Контактна особа:
Камінська Катерина Олегівна +380979086929 1kammebelua@gmail.com
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростень, Київська 7, 94
Оскарження: 25.08.2020 11:44 - 05.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
298 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
295 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.08.2020 11:44
Документи
50
Скарги
0
ПП "ТЕПЛО-ПЛЮС"
Оскарження: 28.08.2020 16:29 - 08.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37753548
-
Контактна особа:
Олег Дехтяр +380676986489 oleg280973@ukr.net
-
Адреса:
34609, Україна, Рівненська область, Березнівський район, село Зірне, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА, будинок 38
Оскарження: 28.08.2020 16:29 - 08.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
302 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
295 035.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2020 16:29
Документи
58
Скарги
0
РІВНЕНСЬКЕ НВП УТОГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03972749
-
Контактна особа:
Віктор +380969335310 mebli-utog@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Млинівська, буд. 29
Початкова пропозиція
327 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
327 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
55
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bf2f9bcd30745f98ca4d537be9e1eb1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-29-000437-a-a1
Постачальник:
ПП "ТЕПЛО-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37753548
-
Контактна особа:
Олег Дехтяр +380676986489 oleg280973@ukr.net
-
Адреса:
34609, Україна, Рівненська область, Березнівський район, село Зірне, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА, будинок 38
Номер договору:
195/223
Сума договору:
295 035.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
245 862.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
10.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний