-
Відкриті торги
-
КЕП
комплекти шкільних меблів
295 035.00
UAH з ПДВ
Номер:
4bf2f9bcd30745f98ca4d537be9e1eb1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-29-000437-a-a1
Замовник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365723154 osvitakost@ukr.net
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПП "ТЕПЛО-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37753548
-
Контактна особа:
Олег Дехтяр +380676986489 oleg280973@ukr.net
-
Адреса:
34609, Україна, Рівненська область, Березнівський район, село Зірне, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА, будинок 38
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
195/223
Дата підписання:
10.09.2020 00:00
Період дії договору:
10.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
295 035.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 172.50 UAH)
Оплачено:
295 035.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 172.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комплекти шкільних меблів
Кількість
221 комплект
Період постачання
до 01.10.2020
Місце постачання
35000, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, Загальноосвітні навчальні заклади
На карті