-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
комплекти шкільних меблів
Тендер Prozorro UA-2020-07-29-000437-a
категорія: орган державної влади. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
331 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Період уточнення:
29.07.2020 10:31 - 04.08.2020 10:35
Звернень немає. Звернення не може бути заданим