-
Відкриті торги
-
КЕП
комплекти шкільних меблів
Оголошено тендер
331 500.00
UAH
Номер:
5c2de2788bfd4365a0cc80ccd868c49f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-28-007060-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
331 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
комплекти шкільних меблів
Примітки:
Місцезнаходження: 35000, Рівненська обл, Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Незалежності, 7. Категорія: орган державної влади
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.07.2020 17:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описсубвенція з державного бюджету для "Нова українська школа"
Сума298 350.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума33 150.00 UAH