• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

технічне переоснащення системи блискавкозахисту

Завершена

647 747.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 647.75 UAH
Номер: 4bae225f914a46c0b110e0b10d5c3dbf
Внутрішній номер закупівлі: 5734616
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-28-001214-b   
Замовник: Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
Контактна особа: Юхнич Тетяна Григорівна +380997253645 t.yuhnich@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45312310-3 Встановлення обладнання для захисту від блискавокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 647 747.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 647.75 UAH
Період уточнення: 28.07.2020 13:51 - 07.08.2020 13:56
Період прийому пропозицій: 28.07.2020 13:51 - 17.08.2020 13:56
Аукціон: 18.08.2020 15:19 - 18.08.2020 16:22
Період кваліфікації: 18.08.2020 16:22 - 25.08.2020 15:17
Період завантаження договору: 25.08.2020 15:17 - 14.09.2020 15:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
технічне переоснащення системи блискавкозахисту
Код ДК 021:2015: 45312310-3 Встановлення обладнання для захисту від блискавок
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2020
Місце постачання 54049, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Рибна,95 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Юлком-Сервіс

Оскарження: 25.08.2020 15:17 - 05.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 432 668.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2020 15:17
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "САСТ-Н"
Початкова пропозиція 487 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0
ФОП "КРУЛІКОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ"
Початкова пропозиція 597 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0
ТОВ РОЯЛ ВЕСТ СЕРВІС
Початкова пропозиція 489 839.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
426 290.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0
ТОВ "Охрана"
Початкова пропозиція 496 676.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
446 597.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 20
Скарги 0
ТОВ "ЕКСІМТЕК ПЛЮС"
Початкова пропозиція 540 718.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
519 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 43
Скарги 0
ТОВ "ЕЛЕКТРОПОТЕНЦІАЛ"
Початкова пропозиція 597 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
520 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 57
Скарги 0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "МЕГАЛІТ""
Початкова пропозиція 570 839.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 839.63 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 29
Скарги 0
ТОВ "Південна Промислова Компанія"
Початкова пропозиція 637 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
637 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 31
Скарги 0

Контракти

Номер: 77045e281bdc4a028440517c76ba693b
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-28-001214-b-c1
Постачальник: ПП Юлком-Сервіс
Номер договору: 09/09
Сума договору: 369 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 308 332.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 09.09.2020 00:00
Статус:
Підписаний
Додаткова угода
додаткова угода
pdf
Додаткова угода _1.pdf
p7s
sign.p7s
Звіт