-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічне переоснащення системи блискавкозахисту
Оголошено тендер
647 747.00
UAH
Номер:
945ae9effee14c02a3e191eb015beb2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-27-005203-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
647 747.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне переоснащення системи блискавкозахисту
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45312310-3 Встановлення обладнання для захисту від блискавок
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.07.2020 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Технічне переоснащення системи блискавкозахисту
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума647 747.00 UAH