-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
технічне переоснащення системи блискавкозахисту
Тендер Prozorro UA-2020-07-28-001214-b
Завершена
647 747.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 647.75 UAH
мін. крок: 0.1% або 647.75 UAH
Період уточнення:
28.07.2020 13:51 - 07.08.2020 13:56
Відповідь надана
Відсутність робочого проекту
Номер:
31e13702752649c584e55b9abdd91d9a
Дата опублікування:
04.08.2020 17:10
Опис:
Згідно змісту тендерної документації Додаток №1 повинен містити технічну специфікацію та робочий проект технічного переоснащення системи блискавкозахисту. Але даний робочий проект відсутній в тендерній документації. Просимо доповнити тендерну документацію робочим проектом для коректного прорахунку тендерної пропозиції.
Відповідь:
Добрий день, файли додала. Перегляньте, будь ласка,
Дата відповіді:
05.08.2020 12:33