-
Відкриті торги
-
КЕП
технічне переоснащення системи блискавкозахисту
369 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
77045e281bdc4a028440517c76ba693b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-28-001214-b-c1
Замовник:
Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Контактна особа:
Юхнич Тетяна Григорівна +380997253645 t.yuhnich@yandex.ua
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Юлком-Сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34856197
-
Контактна особа:
Костюченко Юрій Миколайович +380445070520 ylcom-servis@ukr.net
-
Адреса:
09611, Україна, Київська область, Житні Гори, вул. Гагаріна,41
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
09/09
Дата підписання:
09.09.2020 00:00
Період дії договору:
09.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
369 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 666.50 UAH)
Оплачено:
369 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 666.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
технічне переоснащення системи блискавкозахисту
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2020
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Миколаївська СЗОШІ № 6
IBAN:UA588201720344230003000079353
ПП "Юлком-Сервіс"
IBAN:UA883808050000000026001119288
Сума
369999.00 UAH
Статус
Оплачений
20.10.2020 12:30
Док-ти
1
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
79825cc7d259419384679cabd149dc82
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Договор був завантажений в форматі дос
Номер додаткової угоди:
договор
Дата внесення змін до договору:
09.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
905305d7400c4f2ba9ffa83be8050ca5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
протокол
Номер додаткової угоди:
протокол
Дата внесення змін до договору:
09.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
d041abb9c5794b2bbf89344e277ba165
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
некоректно сформована назва предмету закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано