-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-003304-c
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Завершена
285 787.22
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 428.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 428.94 UAH
Номер:
5b41133b150848da8a174339ac1de4bd
Внутрішній номер закупівлі:
5692000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-23-003304-c
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман Вікторович +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
285 787.22 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 428.94 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2020 15:23 - 01.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2020 15:23 - 11.08.2020 00:00
Аукціон:
11.08.2020 11:51 - 11.08.2020 12:18
Період кваліфікації:
11.08.2020 12:18 - 20.08.2020 09:20
Період завантаження договору:
20.08.2020 09:20 - 09.09.2020 09:20
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки за Продукцію здійснюються Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з дати підписання Акту приймання-передачі Продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картон азбестовий КАОН-1 3мм, з наступними параметрами (характеристиками): - розмір листа, м: 1,0 × 0,8 (1,0 × 1,0);- температура поверхні, що ізолюється, t ˚C: до + 500;- щільність кг / м3: 1000-1400;- втрата речовини при прожаренні %, не більше: 15;- масова частка вологи,%, не більше 7;- вогнестійкість: не повинен горіти і обвуглюватися.
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Картон азбестовий КАОН-1 6мм, з наступними параметрами (характеристиками): - розмір листа, м: 1,0 × 0,8 (1,0 × 1,0);- температура поверхні, що ізолюється, t ºC:до + 500;- щільність кг / м3: 1000-1400- втрата речовини при прожаренні %, не більше: 15;- масова частка вологи,%, не більше 7;- вогнестійкість: не повинен горіти і обвуглюватися.
Кількість
510 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Шнур азбестовий ШАОН 38мм,з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t ºC: до + 400;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 590,0 — 640,0;- масова частка вологи,%, не більше: 4,5 - масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78.
Кількість
69.6 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АГІ 10х10мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Кількість
74.45 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АГІ 12х12мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АГІ 13х13мм, з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Кількість
6.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АГІ 28х28мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 1,0.
Кількість
60.9 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АГІ 6х6мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,5.
Кількість
9.62 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АГІ 8х8мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,5.
Кількість
18.07 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АФТ 12х12мм, з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Кількість
14.2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АФТ 13х13мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Кількість
45.8 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АФТ 16х16мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 1,0.
Кількість
11.4 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АФТ 6х6мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,5.
Кількість
9.6 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Шнур азбестовий ШАОН 25мм,з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t: до + 400 ºC;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 290,1-380,0;- масова частка вологи,%, не більше: 4,5; - масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78.
Кількість
256.5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АФТ 8х8мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,5.
Кількість
15 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Тканина азбестова АТ- 4,з наступними параметрами (характеристиками): - товщина, мм: 3,0 – 3,1;- масова частка азбесту,%, не менше: 81,5;- температура ізольованих поверхонь, °С: від +130 до + 400;- втрата речовини при прожаренні,%, не більше: 32,0.
Кількість
97 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2020
Набивка АФТ 10х10мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Кількість
16.2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Картон азбестовий КАОН-1 5мм,з наступними параметрами (характеристиками): - розмір листа, м: 1,0 × 0,8 (1,0 × 1,0);- температура поверхні, що ізолюється, t ˚ C;до + 500;- щільність кг / м3: 1000-1400- втрата речовини при прожаренні %, не більше: 15- масова частка вологи,%, не більше 7;- вогнестійкість: не повинен горіти і обвуглюватися
Кількість
268.78 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Шнур азбестовий ШАП-02, з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t ºC: до + 400;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 151-250;- масова частка вологи,%, не більше: 4,5; - масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78
Кількість
823.91 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Шнур азбестовий ШАОН 3мм,з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t ºC: до + 400;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 5,0 - 6,6;- масова частка вологи,%, не більше: 3,0;- масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78.
Кількість
8.75 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Стрічка гальмівна ЕМ-1 8х 90,з наступними параметрами (характеристиками): - коефіцієнт тертя по сірому чавуну/по вуглецевої стал: 0,40-0,60 / 0,44;- максимальний лінійний знос при терті по сірому чавуну / по стали 45, мм: 0,08 / 0,12 ;- максимальне збільшення маси при впливі води,%: 1,0-1,5;- максимальне збільшення маси при впливі масла,%: 1,0-2,0;- механічні дефекти: неприпустимі.- щільність, кг/м3: 2000-2150.
Кількість
4 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2020
Шнур азбестовий ШАОН 18мм,з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t ºC: до + 400;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 160,1-200;- масова частка вологи,%, не більше: 4,5; - масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78.
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАСТРОЙ-КА"
Оскарження: 13.08.2020 13:07 - 24.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39899790
-
Контактна особа:
Андрій Москаленко +380509232699 andrmos1@gmail.com
-
Адреса:
40025, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 25
Оскарження: 13.08.2020 13:07 - 24.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
242 910.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
236 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.08.2020 13:07
Документи
41
Скарги
0
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Оскарження: 20.08.2020 09:20 - 31.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Оскарження: 20.08.2020 09:20 - 31.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
244 840.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
236 965.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2020 09:20
Документи
45
Скарги
0
ТОВ "КРЕАТОР IНЖИНIРIНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41139790
-
Контактна особа:
Залавський Дмитро Леонідович +380506750381 creator.eng@ukr.net
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, Львів, Володимира Великого
Початкова пропозиція
283 495.91 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 495.91 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
469b0bae040e4d6ca492852afc5fb6c1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-23-003304-c-a1
Постачальник:
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Номер договору:
12/57
Сума договору:
236 965.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
197 471.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний