• Відкриті торги
  • КЕП

Азботехнічна продукція

Оголошено тендер

285 787.22 UAH
Номер: 25c83d5a691847abb9e874f32cdb8ac1
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-13-001060-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 285 787.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Азботехнічна продукція
Примітки: ВгТЕС .Місцезнаходження Закупівельника 84792, Україна, Донецька обл., Бахмутський р-н, м.Світлодарськ. Місцезнаходження Замовника 08711, Україна, Київська область, смт. Козин, Обухівський район, вул. Рудиківська, будинок 49. Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 13.07.2020 11:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума285 787.22 UAH