-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-003304-c
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Завершена
285 787.22
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 428.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 428.94 UAH
Період уточнення:
23.07.2020 15:23 - 01.08.2020 00:00
Відповідь надана
Документ, що підтверджує якість
Номер:
b15b1f31b8a84c6ebdb24a3c48a79754
Дата опублікування:
28.07.2020 13:46
Опис:
Просимо внести зміни до тендерної документації,а саме Додаток 3 п.9 Додаткові умови:
-документи, що надаються в складі тендерної пропозиції: на кожну позицію за пунктом 1 – оригінал або копія: паспорту якості, сертифікату якості або документу про якість від виробника, що підтверджує якість продукції, завіреного печаткою Учасника.
Відповідь:
У відповідь на питання щодо документів про якість продукції за закупівлею: код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція) (номер тендеру в ЦБД UA-2020-07-23-003304-с) повідомляю, що для підтвердження технічних параметрів та якості продукції, нам необхідний саме паспорт якості або сертифікат якості від виробника, що підтверджує якість продукції, завірений печаткою Учасника.
Дата відповіді:
28.07.2020 16:07