• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)

236 965.20 UAH з ПДВ
Номер: 469b0bae040e4d6ca492852afc5fb6c1
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-23-003304-c-a1
Замовник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Постачальник: ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис: код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Номер договору: 12/57
Дата підписання: 03.09.2020 00:00
Період дії договору: 03.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 236 965.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 494.20 UAH)
Оплачено: 150 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картон азбестовий КАОН-1 3мм, з наступними параметрами (характеристиками): - розмір листа, м: 1,0 × 0,8 (1,0 × 1,0);- температура поверхні, що ізолюється, t ˚C: до + 500;- щільність кг / м3: 1000-1400;- втрата речовини при прожаренні %, не більше: 15;- масова частка вологи,%, не більше 7;- вогнестійкість: не повинен горіти і обвуглюватися.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 32 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Картон азбестовий КАОН-1 6мм, з наступними параметрами (характеристиками): - розмір листа, м: 1,0 × 0,8 (1,0 × 1,0);- температура поверхні, що ізолюється, t ºC:до + 500;- щільність кг / м3: 1000-1400- втрата речовини при прожаренні %, не більше: 15;- масова частка вологи,%, не більше 7;- вогнестійкість: не повинен горіти і обвуглюватися.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 510 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шнур азбестовий ШАОН 38мм,з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t ºC: до + 400;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 590,0 — 640,0;- масова частка вологи,%, не більше: 4,5 - масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 69.6 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АГІ 10х10мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 74.45 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АГІ 12х12мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 32 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АГІ 13х13мм, з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 6.1 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АГІ 28х28мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 1,0.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 60.9 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АГІ 6х6мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,5.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 9.62 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АГІ 8х8мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 0,9;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 200 ºC/750 ºC, %, не більше: 10/42;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,5.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 18.07 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АФТ 12х12мм, з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 14.2 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АФТ 13х13мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 45.8 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АФТ 16х16мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 1,0.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 11.4 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АФТ 6х6мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,5.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 9.6 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шнур азбестовий ШАОН 25мм,з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t: до + 400 ºC;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 290,1-380,0;- масова частка вологи,%, не більше: 4,5; - масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 256.5 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АФТ 8х8мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,5.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 15 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Тканина азбестова АТ- 4,з наступними параметрами (характеристиками): - товщина, мм: 3,0 – 3,1;- масова частка азбесту,%, не менше: 81,5;- температура ізольованих поверхонь, °С: від +130 до + 400;- втрата речовини при прожаренні,%, не більше: 32,0.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 97 метри квадратні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка АФТ 10х10мм,з наступними параметрами (характеристиками): - щільність, г/см3, не менше: 1,2;- втрата масової частки речовини при нагріванні до температури 450 ºC, %, не менше: 20;- граничне відхилення розмірів перетину, мм: ± 0,8.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 16.2 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Картон азбестовий КАОН-1 5мм,з наступними параметрами (характеристиками): - розмір листа, м: 1,0 × 0,8 (1,0 × 1,0);- температура поверхні, що ізолюється, t ˚ C;до + 500;- щільність кг / м3: 1000-1400- втрата речовини при прожаренні %, не більше: 15- масова частка вологи,%, не більше 7;- вогнестійкість: не повинен горіти і обвуглюватися
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 268.78 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шнур азбестовий ШАП-02, з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t ºC: до + 400;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 151-250;- масова частка вологи,%, не більше: 4,5; - масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 823.91 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шнур азбестовий ШАОН 3мм,з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t ºC: до + 400;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 5,0 - 6,6;- масова частка вологи,%, не більше: 3,0;- масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 8.75 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Стрічка гальмівна ЕМ-1 8х 90,з наступними параметрами (характеристиками): - коефіцієнт тертя по сірому чавуну/по вуглецевої стал: 0,40-0,60 / 0,44;- максимальний лінійний знос при терті по сірому чавуну / по стали 45, мм: 0,08 / 0,12 ;- максимальне збільшення маси при впливі води,%: 1,0-1,5;- максимальне збільшення маси при впливі масла,%: 1,0-2,0;- механічні дефекти: неприпустимі.- щільність, кг/м3: 2000-2150.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 4 погонний метр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шнур азбестовий ШАОН 18мм,з наступними параметрами (характеристиками): - температура робочого середовища, t ºC: до + 400;- результуюча лінійна щільність, ктекс: 160,1-200;- масова частка вологи,%, не більше: 4,5; - масова частка азбестового волокна,%, не менше: 78.
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 450 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті