-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
Тендер Prozorro UA-2020-07-22-004625-c
Завершена
2 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
Номер:
ec29a3795f784c1892d81d52dc365599
Внутрішній номер закупівлі:
5679651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-22-004625-c
Замовник:
Державна інспекція енергетичного нагляду України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42578602
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, Київ, Дорогожицька, 11/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стангріт Тетяна Вікторівна 380442047936 StanhritT@sies.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
63 000.00 UAH
Період уточнення:
22.07.2020 17:42 - 28.07.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2020 17:42 - 07.08.2020 12:00
Аукціон:
10.08.2020 11:25 - 10.08.2020 11:58
Період кваліфікації:
10.08.2020 11:58 - 12.08.2020 16:28
Період завантаження договору:
12.08.2020 16:28 - 01.09.2020 16:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "Центр комп'ютерних технологій "ІнфоПлюс"
Оскарження: 12.08.2020 16:28 - 23.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
16400836
-
Контактна особа:
Мокряков Артем Миколайович +380442995822 a.mokryakov@infoplus.com.ua http://infoplus.ua
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 4а
Оскарження: 12.08.2020 16:28 - 23.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 785 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 498 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2020 16:28
Документи
40
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30116577
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ" 0445859070 (внутр.280) makei@it.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02072, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ ЄЛИЗАВЕТИ ЧАВДАР, будинок 5, офіс 212
Початкова пропозиція
1 846 311.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 499 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
62
Скарги
0
ТОВ ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43335257
-
Контактна особа:
Шмідко Володимир Миколайович +380443837394 volodymyr.shmidko@docprof.com.ua http://docprof.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 21, оф.501
Початкова пропозиція
2 070 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 070 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВ Комп'ютерні інформаційні технології
×
-
Код ЄДРПОУ:
35508814
-
Контактна особа:
Бондарчук Віталій Михайлович +380442904117 m.belai@kitsoft.kiev.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вулиця Горького
Початкова пропозиція
2 095 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 095 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
a41393897f7a4666a46a29c048a21ae3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-22-004625-c-b1
Постачальник:
ПрАТ "Центр комп'ютерних технологій "ІнфоПлюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16400836
-
Контактна особа:
Мокряков Артем Миколайович +380442995822 a.mokryakov@infoplus.com.ua http://infoplus.ua
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 4а
Номер договору:
П/260-20
Сума договору:
1 498 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
23.09.2020 10:00
Статус:
Виконаний