-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
Тендер Prozorro UA-2020-07-22-004625-c
Завершена
2 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
Період уточнення:
22.07.2020 17:42 - 28.07.2020 12:00
Відповідь надана
Щодо "конвертації даних з попередньої системи"
Номер:
c418220e23f54b98b12bf1c4d9bbf8a4
Дата опублікування:
27.07.2020 09:03
Опис:
У розділі І Додатку 3 до тендерної документації наведено вимогу до предмета закупівлі:
«В рамках надання послуг з постачання примірника програмного забезпечення системи електронного документообігу для використання на 350 робочих місцях Державної інспекції енергетичного нагляду України необхідно виконати наступні послуги:
………
- Конвертація даних з попередньої системи;
……».
Під «конвертацію даних» ми розуміємо перенесення даних з «попередньої системи» до нової системи електронного документообігу.
Просимо надати назву «попередньої системи» та інформацію про базу даних (назва та версія системи керування базою даних), яка використовується у «попередній системі».
Просимо зазначити, за який період необхідно виконати «конвертацію даних з попередньої системи».
Відповідь:
Ваше запитання розглянуто та повідомляємо наступне:
……Просимо надати назву «попередньої системи» та інформацію про базу даних -
попередня система – таблиця Microsoft excel з посиланнями на відскановані документи;
……за який період необхідно виконати «конвертацію даних з попередньої системи» - період – з початку 2019 року до дати переходу на нову систему електронного документообігу.
Дата відповіді:
28.07.2020 13:48