-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
Оголошено тендер
2 100 000.00
UAH
Номер:
c4c784290209475f803f536d2f64c174
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-23-000578-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна інспекція енергетичного нагляду України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42578602
Замовник:
Державна інспекція енергетичного нагляду України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42578602
Очікувана вартість:
2 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.04.2020 10:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 100 000.00 UAH