-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
1 498 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
a41393897f7a4666a46a29c048a21ae3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-22-004625-c-b1
Замовник:
Державна інспекція енергетичного нагляду України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42578602
-
Контактна особа:
Стангріт Тетяна Вікторівна 380442047936 StanhritT@sies.gov.ua
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, Київ, Дорогожицька, 11/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ "Центр комп'ютерних технологій "ІнфоПлюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16400836
-
Контактна особа:
Мокряков Артем Миколайович +380442995822 a.mokryakov@infoplus.com.ua http://infoplus.ua
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 4а
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Опис:
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
Номер договору:
П/260-20
Дата підписання:
23.09.2020 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 498 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 498 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання та впровадження системи електронного документообігу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2020