-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2020-07-22-002895-c
Завершена
22 845 358.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 114 226.79 UAH
мін. крок: 0.5% або 114 226.79 UAH
Номер:
29cc2244d0db4f749a082a13eb5db0b0
Внутрішній номер закупівлі:
5674172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-22-002895-c
Замовник:
КП Зміїв-сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
37083454
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, місто Зміїв, вулиця Покровська, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ятлова Ірина Олександрівна +380574733321 zmiiv-service@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
22 845 358.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
114 226.79 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
114 000.00 UAH
Період уточнення:
22.07.2020 14:28 - 27.07.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2020 14:28 - 06.08.2020 16:00
Аукціон:
07.08.2020 14:37 - 07.08.2020 15:10
Період кваліфікації:
07.08.2020 15:10 - 13.08.2020 10:46
Період завантаження договору:
13.08.2020 10:46 - 02.09.2020 10:46
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Опис3.2. Оплата за даним договором здійснюється за виконаний обсяг робіт на об’єкті протягом 60 днів згідно акта приймання робіт без попереднього фінансування, згідно статей 46,49 БК України. 3.3. В залежності від наявного фінансування замовник має право на відстрочку платежу на 365 днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63421, Україна, Харківська область, с. Бірки Зміївського району, вул. Садова, 1а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДНЕПР ЕКОСТРОЙ
Оскарження: 13.08.2020 10:46 - 24.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39805812
-
Контактна особа:
Шевляков Юрій Андрійович +380504221830 inekoteh@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Сергія Нігояна, буд 52, офіс 6
Оскарження: 13.08.2020 10:46 - 24.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
21 340 199.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 340 199.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2020 10:46
Документи
74
Скарги
0
ТОВ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ ТВК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39421895
-
Контактна особа:
Олександр Гуслєв +380682632517 guslevalex.tvk@gmail.com
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ БАКУЛІНА, будинок 4-А, офіс 35
Початкова пропозиція
21 493 123.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 493 123.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
74
Скарги
0
ТОВ "ВІКНО СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32713453
-
Контактна особа:
Анатолій Новак +380503403557 anatnovak@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ ВОСКРЕСЕНСЬКА, будинок 1
Початкова пропозиція
21 550 810.91 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 550 810.91 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Приватне підприємство "РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34456142
-
Контактна особа:
Казмирський Роман Юрійович 380956743298, vseseti1@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 3
Початкова пропозиція
22 260 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 260 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c0205a7c43c457f9350bb46e82ab2a5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-22-002895-c-a1
Постачальник:
ТОВ ДНЕПР ЕКОСТРОЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39805812
-
Контактна особа:
Шевляков Юрій Андрійович +380504221830 inekoteh@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Сергія Нігояна, буд 52, офіс 6
Номер договору:
№108
Сума договору:
19 751 323.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 459 436.18 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2023 23:59
Дата підписання:
27.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний