-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
19 751 323.42
UAH з ПДВ
Номер:
1c0205a7c43c457f9350bb46e82ab2a5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-22-002895-c-a1
Замовник:
КП Зміїв-сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
37083454
-
Контактна особа:
Ятлова Ірина Олександрівна +380574733321 zmiiv-service@meta.ua
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, місто Зміїв, вулиця Покровська, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ ДНЕПР ЕКОСТРОЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39805812
-
Контактна особа:
Шевляков Юрій Андрійович +380504221830 inekoteh@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Сергія Нігояна, буд 52, офіс 6
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№108
Дата підписання:
27.08.2020 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2023 23:59
Сума договору:
19 751 323.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 291 887.24 UAH)
Оплачено:
19 751 323.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 291 887.24 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63421, Україна, Харківська область, с. Бірки Зміївського району, вул. Садова, 1а
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 №1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 №7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 8
- Зміна №10 9
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6568a5da95e94bd380b61318fc80b98d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
30.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6354e8d26d9643508f55ec8daeb22dbb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли згоди внести змінити до п.10.2 Договору та його у новій редакції: «10.2. Фінансування Робіт здійснюється у 2021 році в сумі 21 340 199,31 (двадцять один мільйон триста сорок тисяч сто дев’яносто дев’ять гривень 31 копійка), у тому числі ПДВ – 3556699,89 (три мільйона п’ятсот п’ятдесят шість тисяч шістсот дев’яносто дев’ять гривень 89 копійок) що відповідає бюджетним призначенням на відповідний рік, лише в межах цих бюджетних призначень, що відповідає ліміту фінансування із місцевого бюджету, при наявності на казначейському рахунку відповідних коштів та згідно з Планом фінансування робіт на 2020-2021 рік (Додаток 3), який обов’язково узгоджується та підписується Сторонами і є невід’ємною частиною Договору.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
54a45004832b41d096dbf6cd0c76548a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У зв’язку з зміною засновника, назви та затвердження статуту (у новій редакції) КП «Зміїв-сервіс» рішенням ІІ сесії VІІІ скликання Зміївської міської ради Харківської області № 63-ІІ-VІІІ від 24 грудня 2020 року та призначенням на посаду директора комунального підприємства «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області Куліша Віталія Миколайовича з 06.01.2021 року розпорядженням Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області №16-к від 05 січня 2021 року, Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області є повним правонаступником майна, прав та обов’язків Комунального підприємства «Зміїв-сервіс» Зміївської районної ради Харківської області, для впорядкування документації Сторони дійшли згоди: 1.1. Змінити найменування «Замовника» - Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» Зміївської районної ради Харківської області (код ЄДРПОУ 37083454) на нове найменування Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області (код ЄДРПОУ 37083454). 1.2. Змінити у преамбулі та реквізитах сторін Договору директора Ревенко Віктора Кириловича на директора Куліша Віталія Миколайовича. 2. Інші умови вищевказаного Договору, не змінені цією Угодою, залишаються чинними у тій редакції, в якій вони викладені Сторонами раніше, і Сторони підтверджують їх обов'язковість для себе.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
06.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5ae0914c24ed40b28fa95f582a020663
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли згоди внести змінити до п.10.2 Договору та викласти його у новій редакції: «10.2. Фінансування Робіт здійснюється у 2021 році в сумі 21 340 199,31 (двадцять один мільйон триста сорок тисяч сто дев’яносто дев’ять) гривень 31 копійка, у тому числі ПДВ – 3556699,89 (три мільйона п’ятсот п’ятдесят шість тисяч шістсот дев’яносто дев’ять) грн. 89 копійок, з них: - за рахунок субвенції з обласного бюджету в сумі 3 000 000,00 (три мільйона гривень) 00 копійок, з у тому числі ПДВ – 500 000,00 (п’ятсот тисяч гривень) 00 копійок, виділених рішенням Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області VІ сесії VІІІ cкликання №315-VІ-VІІІ від 18.03.2021 року, що відповідає бюджетним призначенням на відповідний рік, лише в межах цих бюджетних призначень, що відповідає ліміту фінансування із місцевого бюджету, при наявності на казначейському рахунку відповідних коштів та згідно з Планом фінансування робіт на 2021 рік (Додаток 3), який обов’язково узгоджується та підписується Сторонами і є невід’ємною частиною Договору. 2. Додаток №3 до договору на закупівлю «Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1 а в с. Бірки Зміївського району Харківської області» (ДК 021-2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) №108 від 27.08.2020 року викласти у новій редакції (Додаток №1 до додаткової угоди до Договору №4_ від «06» квітня 2021 року). 3. Інші умови вищевказаного Договору, що не змінені цією Угодою, залишаються чинними у тій редакції, в якій вони викладені Сторонами раніше, та Сторони підтверджують їх обов’язковість для себе. 4. Додаткова угода набирає чинності з моменту підписання її уповноваженими представниками Сторін і скріплення печатками Сторін, діє протягом строку дії Договору.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
06.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5c578a3cb81d4081b5e1d648b67b9f6b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із внесенням змін до Екологічної програми Зміївської міської ради на 2020 -2021 роки, затвердженої рішенням LІ сесії міської ради VІІ скликання від 20 грудня 2019 року №6- LІ, та на підставі рішення Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області ХVІІІ сесії VІІІ cкликання №1672-ХVІІІ-VІІІ від 26.11.2021 року виникла необхідність внести зміни до п.10.2 Договору на закупівлю «Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1 а в с. Бірки Зміївського району Харківської області» (ДК 021-2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) № 108 від 27.08.2020 року
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
13.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c5fffdb212044ffb94e7e28eeddea140
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.4 п. ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та на підставі рішення Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області ХХІ сесії VІІІ скликання №1788-ХХІ-VІІІ від 21.12.2021 року «Про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Зміївської міської ради на 2020-2021 року, затвердженої рішенням LI сесії міської ради VII скликання від 20 грудня 2019 року №4- LI, виникла необхідність внести зміни до Договору на закупівлю «Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1 а в с. Бірки Зміївського району Харківської області» (ДК 021-2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) № 108 від 27.08.2020 року.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3e004bdcf69847aa83f101a93b98c444
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
№7
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8a50ebd3716d43cfbf281907d69c96af
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У зв’язку з отриманням фінансової підтримки з місцевого бюджету та керуючись підпунктом 3 пункту 19 Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2023 року №471), Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
19.10.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a3b725b5faa8445d91f674ed437dab42
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У зв’язку з отриманням фінансової підтримки з місцевого бюджету та керуючись підпунктом 3 пункту 19 Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2023 року №471), Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
19.10.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ca31cf2a7bb24b32ad14b7230cf42aa6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку зі зменшенням обсягу робіт Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
18.12.2023 00:00
Статус:
Опубліковано