-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
22 845 358.00
UAH
Номер:
8f9407d99ffb457aa68a47eb572c4365
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-22-002793-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП Зміїв-сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
37083454
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, місто Зміїв, вулиця Покровська, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Зміїв-сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
37083454
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, місто Зміїв, вулиця Покровська, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
22 845 358.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.07.2020 14:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКатегорія замовника: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Сума22 845 358.00 UAH