-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2020-07-22-002895-c
Завершена
22 845 358.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 114 226.79 UAH
мін. крок: 0.5% або 114 226.79 UAH
Номер:
af1000545c754ed48e2a10c2eb766deb
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-11-18-000044
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
17.11.2020 00:00
Період моніторингу:
19.11.2020 10:22 - 11.12.2020 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
17.11.2020 № 241
(дата)
Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Костенка П. від 17.11.2020 року.
Начальник Станіслав КОСІНОВ
Додаток
до наказу Північно-східного
офісу Держаудитслужби
від 17.11.2020№ 241
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівлі
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
12 UA-2020-07-22-002895-c 22.07.2020 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Павло КОСТЕНКО
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, установлено порушення вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону.
За результатами моніторингу питання розгляду тендерних пропозицій та відповідності тендерних пропозицій умовам тендерної документації встановлено порушення вимог абзацу другого пункту першого частини першої статті 31 Закону.
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Північно-східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема шляхом припинення зобов’язань за договором з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правильності розміщення інформації про публічну закупівлю, відповідність вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» редакція від 19.04.2020 (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель КП Зміїв-сервіс (далі - Замовник) на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол № 01/20) від 22.07.2020, протокол щодо розгляду тендерної пропозиції КП «Зміїв-сервіс» (далі учасник-переможець) від 13.08.2020
№ 03/20, повідомлення про намір укласти договір від 13.08.2020, договір від 27.08.2020 № 108, додаткова угода від 30.10.2020 № 1.
За результатами моніторингу процедури закупівлі встановлено, що на порушення вимог пункту восьмого частини другої статті 21 Закону опубліковане оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформації про мову, якою повинні готуватися тендерні пропозиції.
В ході моніторингу питання відповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації встановлено, що тендерна пропозиція учасника – переможця ТОВ «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ» не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону.
Так, технічним завданням до предмету закупівлі, що міститься у Додатку 9 до тендерної документації, передбачено виконання робіт із зведення гребель, дамб, насипiв i нижньої частини екранiв i ядер насухо з зв'язних грунтiв котками масою до 16 т; улаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см з асфальтобетонних сумішей асфальтоукладальником за ширини укладання 7 м.
Однак встановлено, що надана у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ» підсумкова відомість ресурсів та довідка про наявність техніки (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо) від 31.07.2020 № 07-55 не містять інформацію про наявність котка масою до 16 т; асфальтоукладальника, необхідних для виконання робіт за предметом закупівлі.
Відповідно до вимог п. 3 розділу ІІ «Документи для підтвердження відповідності пропозиції» додатку 2 до тендерної документації учасникам необхідно надати довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід за формою Додатку 5 до тендерної документації.
При цьому, ТОВ «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ» у складі тендерної пропозиції надано довідку про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, за участі яких буде здійснюватись виконання робіт згідно із предметом закупівлі від 31.07.2020 № 07-58, в якій не підтверджена наявність машиніста котка; машиніста асфальтоукладальника, що в свою чергу не відповідає вимогам п.3 розділу II «Документи для підтвердження відповідності пропозиції» додатку 2 до тендерної документації.
Таким чином, відповідно до абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону, Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону.
Однак, на порушення вимог абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону, Замовник не відхилив пропозицію ТОВ «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ», визначив його переможцем та уклав договір від 27.08.2020 № 108.
Період усунення порушень:
16.12.2020 11:17 - 01.01.2021 00:00
Дата публікації висновку:
16.12.2020 11:17
Запити/Пояснення
Номер:
53836e34852c47da9671e7ea0a0f8053
Назва:
Роз'яснення щодо висновку
Дата опублікування:
22.12.2020 14:59
Опис:
Аргументовані заперечення до висновку
На висновок ID af1000545c754ed48e2a10c2eb766deb від 16.12.2020 11:17 Північно-східного офісу Державної аудиторської служби України про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2020-07-22-002895-c, Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» Зміївської районної ради Харківської області повідомляє наступне.
1. Стосовно відсутності у оголошенні про проведення відкритих торгів інформації про мову (мови), якою повинні готуватися тендерні пропозиції:
На час опублікування (22 липня 2020 року) оголошення про проведення відкритих торгів, як на авторизованих електронних майданчиках, безпосередньо на яких замовники розміщують інформацію, так і на веб-порталі Уповноваженого органу, було відсутнє спеціалізоване поле «Інформація про мову (мови), якими учасники повинні готувати тендерні пропозиції».
За результатами дослідження оголошень про проведення відкритих торгів у інших публічних закупівлях на веб-порталі Уповноваженого органу, що було проведено КП «Зміїв-сервіс», спеціалізоване поле «Інформація про мову (мови), якими учасники повинні готувати тендерні пропозиції» було додане до функціоналу авторизованих електронних майданчиків і веб-порталу Уповноваженого органу не раніше, ніж 16 грудня 2020 року.
Отже, вищезазначена обставина унеможливлює належне виконання КП «Зміїв-сервіс» як замовником вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» 22 липня 2020 року (дата публікації оголошення про проведення відкритих торгів у закупівлі UA-2020-07-22-002895-c).
Проте зазначаємо, що на виконання положень пункту 8 частини другої статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації містяться вимоги щодо інформації про мову (мови), якою (якими) повинні бути складено тендерні пропозиції (а саме, пункт 7 розділу 1).
2. Стосовно невідповідності тендерної пропозиції учасника – переможця ТОВ «ДНЕПР ЕКОСТРОЙ» (надалі — Учасник) кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі»:
Технічним завданням до предмету закупівлі, що міститься у Додатку 9 до тендерної документації, передбачено виконання робіт із зведення гребель, дамб, насипiв i нижньої частини екранiв i ядер насухо з зв’язних грунтiв котками масою до 16 т; улаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см з асфальтобетонних сумішей асфальтоукладальником за ширини укладання 7 м, однак надана у складі тендерної пропозиції Учасника підсумкова відомість ресурсів та довідка про наявність техніки (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо) від 31.07.2020 № 07-55 не містять інформацію про наявність котка масою до 16 т; асфальтоукладальника, необхідних для виконання робіт за предметом закупівлі.
Технічне завдання до предмету закупівлі, що міститься у Додатку 9 до тендерної документації, було розроблено на підставі проектно-кошторисної документації на «Реконструкцію очисних споруд за адресою: вул. Садова, 1а в с. Бірки Зміївського району Харківської області» та у чіткій відповідності до ДСТУ на роботи, передбачені проектно-кошторисною документацією.
Стосовно «Виконання робіт із зведення гребель, дамб, насипiв i нижньої частини екранiв i ядер насухо з зв’язних грунтiв котками масою до 16 т.» зазначаємо, що це лише назва роботи, яка передбачена ДСТУ Б Д: 2.2.-36:2012, а «Улаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см з асфальтобетонних сумішей асфальтоукладальником за ширини укладання 7 м.» то це також назва роботи, яка передбачена ДСТУ Б Д: 2.2.-27:2016.
Учасник не мав права змінювати в своїх кошторисах назви робіт; безпосередньо назви робіт не встановлюють вимоги обов’язкової наявності в матеріально-технічній базі Учасника саме котка масою до 16 т.
Отже, Учасник скористався правом заміни ЕММ (експлуатацію машин і механізмів) на іншу техніку, виконання роботи якої не погіршить якість виконання робіт, передбачених технічним завданням.
Учасник діяв відповідно до п. 6.2.1.5. ДСТУ-Н Б Д. 1.1.-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва», який передбачає, що при розрахунках вартості експлуатації будівельних машин та механізмів, якщо внаслідок об’єктивних причин (ускладнені умови виконання робіт через обмеженість території будівельного майданчика, неможливість розміщення підйомних механізмів тощо) будівельні (ремонтно-будівельні) роботи планується виконувати без застосування машин та механізмів як для внутрішньобудівельного транспортування матеріальних ресурсів (горизонтального і вертикального), так і для виконання робіт, або із застосуванням наявних у підрядній організації не передбачених нормами машин та механізмів, вартість таких робіт визначається з урахуванням змінених умов виконання робіт з відповідними технічними (у проекті виконання робіт) та економічними обґрунтуваннями. В економічному обґрунтуванні провадиться співставлення вартості експлуатації машин і механізмів, передбачених ресурсними елементними кошторисними нормами для внутрішньобудівельного транспортування матеріальних ресурсів і механізації технологічних процесів, розрахованої на підставі нормативного часу роботи та вартості машино-години цих машин, що склалася в регіоні та наближених до нього територіях, або (за їх відсутності) за усередненими показниками, рекомендованими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, містобудування та архітектури, з відповідною вартістю зазначених робіт, що планується виконувати із застосуванням ручного труда чи наявних у підрядній організації машин та механізмів. Розрахунками, проведеними для зазначеного співставлення, враховуються також загальновиробничі та адміністративні витрати, а також прибуток.
У випадку, якщо обґрунтовані витрати підрядника, спричинені зміною умов виконання робіт, перевищують відповідну нормативно-розрахункову вартість робіт, підрядник може вносити пропозицію щодо розроблення та затвердження індивідуальних ресурсних елементних кошторисних норм в складі проектної документації.
Заміна ЕММ не призвела до збільшення вартості робіт, передбачених тендерною документацією.
КП «Зміїв-сервіс» при розгляді пропозиції Учасника враховувало той факт, що ширина асфальтової доріжки становить 4,5 м, де асфальтоукладальник шириною 7 м (як це передбачено назвою робіт) не проходить по габаритах; ширина дамб і насипів становить 1-1,5 м з кутом нахилу 45 градусів, де коток шириною 2,2 м виконувати ці роботи не зможе.
Вищезазначене унеможливлює застосування ґрунтових котків та асфальтоукладальників, тому цілком доцільно було погодитися з виконанням робіт віброплитою, яка була зазначена в наданих переможцем підсумковій відомості ресурсів та довідці про наявність техніки (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо) від 31.07.2020 №07-55.
Отже, підтверджувати наявність у Учасника машиніста котка та машиніста асфальтоукладальника вже не було доцільним з причини того, що Учасник не планував використовувати коток та асфальтоукладальник для виконання робіт, які зазначено у технічному завданні закупівлі.
Саме з вищенаведених підстав КП «Зміїв-сервіс» повністю задовольнила пропозиція Учасника із використанням віброплити, якою будуть виконані роботи «Улаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см з асфальтобетонних сумішей асфальтоукладальником за ширини укладання 7 м.» та «Виконання робіт із зведення гребель, дамб, насипiв i нижньої частини екранiв i ядер насухо з зв’язних грунтiв котками масою до 16 т.».
Виходячи з вищевикладеного, КП «Зміїв-сервіс» зазначає, що під час проведення відкритих торгів по закупівлі UA-2020-07-22-002895-c жодних порушень не було.