-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ
Тендер Prozorro UA-2020-07-15-004371-b
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні, бути складені українською мовою
Завершена
634 615.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 634.62 UAH
мін. крок: 0.1% або 634.62 UAH
Номер:
660c857ba49b41c1b85d6c181a9fb027
Внутрішній номер закупівлі:
5602660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-15-004371-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41863852
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, Вулиця Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Запорожський Руслан 380576330147 tenderuokt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
634 615.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
634.62 UAH
Період уточнення:
15.07.2020 16:13 - 20.07.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2020 16:13 - 30.07.2020 17:00
Аукціон:
31.07.2020 11:16 - 31.07.2020 11:43
Період кваліфікації:
31.07.2020 11:43 - 06.08.2020 16:18
Період завантаження договору:
06.08.2020 16:18 - 26.08.2020 16:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Танграм»;Набір для вивчення частин дробів ;Контрольно-вимірювальні терези з набором важків; Кубики для настільної гри з піктограммами; Набір геометричних тіл та фігур; Мікроскоп шкільний; Набір мірного посуду (пластиковий); Колекція «Корисні копалини та продукти їх переробки»; Модель, що відображає кругообіг води у природі; Набір настільних ігор ; Набір настільних ігор
Кількість
1942 комплект
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
62300, Україна, Харківська область, Дергачі, заклади ЗЗСО управління освіти, культури, молоді та спорту ,
На карті
Телурій ;Лупа ручна; Модель демонстраційного механічного годинника
Кількість
114 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
62300, Україна, Харківська область, Дергачі, заклади ЗЗСО управління освіти, культури, молоді та спорту ,
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРДИДАКТИК"
Оскарження: 06.08.2020 16:09 - 17.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42366394
-
Контактна особа:
Порохняч Ігор Анатолійович +380967596643 intelekt.pravo@gmail.com
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, Немишлянський район ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА буд. 179-Б кв. 112
Оскарження: 06.08.2020 16:09 - 17.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
578 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
578 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.08.2020 16:09
Документи
21
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОЛУБ ДЕНИС ПАВЛОВИЧ
Оскарження: 06.08.2020 16:18 - 17.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2971407894
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОЛУБ ДЕНИС ПАВЛОВИЧ +380502581188 fopgolubdp@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 21021, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ПОРИКА, будинок 5А, квартира 26
Оскарження: 06.08.2020 16:18 - 17.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
633 652.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
633 652.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2020 16:18
Документи
37
Скарги
0
ФОП ЗЛОБІН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3194817871
-
Контактна особа:
Злобін Сергій +380637475153 zlobin@online.ua
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ САНАТОРНА, БУДИНОК 18, КВАРТИРА 168
Початкова пропозиція
634 201.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
634 201.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
66a83b2a96e44a02b0a3b0d767d6c561
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-15-004371-b-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОЛУБ ДЕНИС ПАВЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2971407894
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОЛУБ ДЕНИС ПАВЛОВИЧ +380502581188 fopgolubdp@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 21021, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ПОРИКА, будинок 5А, квартира 26
Номер договору:
531у
Сума договору:
633 652.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.08.2020 10:00
Статус:
Розірваний