• Відкриті торги
  • КЕП

ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Оголошено тендер

634 615.00 UAH
Номер: b9d134c060f5434bbbab14c196fb8473
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-14-005382-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 634 615.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ
Примітки: Категорія Замовника: відповідно до частини 3 пункту 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (зі змінами та доповненнями )Місцезнаходження замовника: вул. Сумський шлях, буд.6, м. Дергачі, Харківська обл., 62303 .
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 14.07.2020 13:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписФінансування за рахунок коштів державного і місцевого бюджету
Сума634 615.00 UAH