-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ
Тендер Prozorro UA-2020-07-15-004371-b
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні, бути складені українською мовою
Завершена
634 615.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 634.62 UAH
мін. крок: 0.1% або 634.62 UAH
Період уточнення:
15.07.2020 16:13 - 20.07.2020 17:00
Відповідь надана
щодо листа від виробника
Номер:
2ece10bc569c4f1897cb0729c124010e
Дата опублікування:
17.07.2020 00:02
Опис:
Ви вимагаєте надати"-лист від виробника або його офіційних представництв в Україні запропонованого Учасником Обладнання, а саме: наочно-дидактичні матеріали на магнітній основі «Танграм»,набір для вивчення часток і дробів , контрольно –вимірювальні терези з набором важків , настільні ігри для даної закупівлі із зазначенням найменування замовника, номера тендеру в системі публічних закупівель, назви та юридичної адреси учасника, який підтверджує статус учасника як партнера виробника;" Чому така вибірковість?Ви або на всі позиції вимагайте або видаліть данну вимогу взагалі.
Відповідь:
Добрий день, відповідні зміни будуть внесені до додатку 5тендерної документації (Технічне завдання)
Дата відповіді:
21.07.2020 14:35