-
Відкриті торги
-
КЕП
ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ
633 652.00
UAH без ПДВ
Номер:
66a83b2a96e44a02b0a3b0d767d6c561
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-15-004371-b-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41863852
-
Контактна особа:
Запорожський Руслан 380576330147 tenderuokt@ukr.net
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, Вулиця Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОЛУБ ДЕНИС ПАВЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2971407894
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОЛУБ ДЕНИС ПАВЛОВИЧ +380502581188 fopgolubdp@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 21021, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ПОРИКА, будинок 5А, квартира 26
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
531у
Дата підписання:
26.08.2020 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
633 652.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Відповідно до пункту 10.2а) договору №531у від 26.08.2020 р. Сторони у зв’язку з відсутністю фінансування та зменшенням обсягів закупівель дійшли зголи розірвати договір № 531у від 26.08.2020р
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Танграм»;Набір для вивчення частин дробів ;Контрольно-вимірювальні терези з набором важків; Кубики для настільної гри з піктограммами; Набір геометричних тіл та фігур; Мікроскоп шкільний; Набір мірного посуду (пластиковий); Колекція «Корисні копалини та продукти їх переробки»; Модель, що відображає кругообіг води у природі; Набір настільних ігор ; Набір настільних ігор
Кількість
1942 комплект
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
62300, Україна, Харківська область, Дергачі, заклади ЗЗСО управління освіти, культури, молоді та спорту ,
На карті
Телурій ;Лупа ручна; Модель демонстраційного механічного годинника
Кількість
114 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
62300, Україна, Харківська область, Дергачі, заклади ЗЗСО управління освіти, культури, молоді та спорту ,
На карті