-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Тендер Prozorro UA-2020-07-14-001254-c
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
7a698f0c1729434790285224aa6814e3
Внутрішній номер закупівлі:
5575944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-14-001254-c
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Сергіївна Макаренко +380566742805 tender.gorono@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 350.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2020 10:09 - 20.07.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2020 10:09 - 30.07.2020 16:00
Аукціон:
31.07.2020 15:36 - 31.07.2020 16:03
Період кваліфікації:
31.07.2020 16:03 - 06.08.2020 13:16
Період завантаження договору:
06.08.2020 13:16 - 26.08.2020 13:16
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 20 банківських днів з дня отримання товару. У випадку відсутності бюджетних коштів на рахунках Замовника як бюджетної установи оплата проводиться протягом семи банківських днів з дня надходження відповідних коштів на фінансування закупівлі на рахунок Замовника. Строк оплати може бути змінений шляхом укладання додаткової угоди.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 04.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "МАЧУЛА ТИМОФІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 06.08.2020 13:16 - 17.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3363703914
-
Контактна особа:
Тимофей Мачула +380637880799 timofeymachula@gmail.com
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, будинок 132, квартира 15
Оскарження: 06.08.2020 13:16 - 17.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2020 13:16
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ЕХОКОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38634828
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕХОКОР" +380675782494 ehocor_d@i.ua http://ehocor.com.ua
-
Адреса:
Україна, вул. Рилєєва, буд. 60, м. Харків, 61093
Початкова пропозиція
255 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ФОП Макарова Євгенія Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2832515607
-
Контактна особа:
Макарова Євгенія Володимирівна +380503023600 jane.makarova.1@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, вул. Клочківська, 197, кв. 123
Початкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
00b1e6551cd94f78a245027bccb4b9d4
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-14-001254-c-a1
Постачальник:
ФОП "МАЧУЛА ТИМОФІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3363703914
-
Контактна особа:
Тимофей Мачула +380637880799 timofeymachula@gmail.com
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, будинок 132, квартира 15
Номер договору:
1808-1/П5-20
Сума договору:
199 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
25.08.2020 09:01
Статус:
Розірваний