-
Відкриті торги
-
КЕП
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
11bbabf28b8a4168afc42e681c41306f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-13-006757-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.07.2020 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH