-
Відкриті торги
-
КЕП
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
199 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
00b1e6551cd94f78a245027bccb4b9d4
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-14-001254-c-a1
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Контактна особа:
Яна Сергіївна Макаренко +380566742805 tender.gorono@gmail.com
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "МАЧУЛА ТИМОФІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3363703914
-
Контактна особа:
Тимофей Мачула +380637880799 timofeymachula@gmail.com
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, будинок 132, квартира 15
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Номер договору:
1808-1/П5-20
Дата підписання:
25.08.2020 09:01
Період дії договору:
25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
199 100.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Невиконання Постачальником умов договору
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 20.11.2020
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0c2cb5204f2c48c0be620150070086b4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку виконання зобов’язань щодо передання товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.10.2020 08:48
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d00ee2ed58e94de8a548e1d209870ce4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовдення строку поставки товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.10.2020 10:47
Статус:
Опубліковано